Imprezy Integracyjne i Programy Motywacyjne

W ramach oferty firmy #CODE proponujemy realizację niepowtarzalnych programów integracyjnych i motywacyjnych, które są okazją do stworzenia wyjątkowej więzi pomiędzy uczestnikami i motywacji do dalszej pracy, a także harmonizują współpracę zatrudnionego w firmie personelu. Nasza firma we współpracy ze specjalistami z dziedziny psychologii stworzyła propozycje różnorodnych imprez integracyjnych i motywacyjnych, przeznaczonych dla każdej grupy zawodowej czy wiekowej.

Zajęcia dostarczają dużo wiedzy z zakresu osobistego funkcjonowania oraz relacji "ja - poszczególne osoby" i "ja - zespół". Programy spotkań zawierają gry fabularne oraz warsztaty psychologiczne, które realizujemy zarówno w sali jak i w plenerze. Nasza ofertę wzbogaca doświadczenie w organizacji konkurencji alpinistycznych oraz współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin sportów ekstremalnych.

#CODE współpracuje z Ośrodkami Wypoczynkowo - Szkoleniowymi na terenie całej Polski. Nasza baza hotelowo - konferencyjna pozwala nam na zorganizowanie imprezy integracyjnej dla grup o różnorodnych oczekiwaniach. W ramach naszej działalności proponujemy:

  • Wybór i prezentację obiektu pod kątem danej grupy.
  • Negocjacje warunków pobytowych.
  • Przygotowanie i realizacje harmonogramu spotkania.
  • Organizacje atrakcji towarzyszących.
  • Organizacje transportu dla uczestników.

sielanko-logo-inactive.jpghashcode-logo-inactive.gif


Copyrights © 2012-2013 #Code